Євген Ткаченко, “ET GROUP”

Євген Ткаченко, власник компанії ET GROUP «Двері і меблі вищого класу від Євгена Ткаченко»

Про рекрутингову компанію ЦСБ «Олександрія» дізнався випадково. В інтернеті в пошуку обрав кілька компаній, подзвонив по списку. Відразу сподобалося спілкування, сприйняв співрозмовника по голосу, адекватному розмови.

За весь час співробітництва були знайдені і працевлаштовані співробітники на наступні вакансії: інженер-конструктор, менеджер з продажу, майстер цеху, водій, збирачі, пакувальники, вантажники, зварювальники, програміст 1С, бригадир.

Основна складність, з якою зіткнувся – професіоналів своєї справи мало, не всі здатні виконувати поставлені завдання, відповідально ставитися до роботи, не володіють потрібним набором особистих якостей, напівміри. Хочеться знайти співробітника, який буде відповідати очікуванням на всі 100%.

Сподобалося у співпраці з ЦСБ «Олександрія» те, що співробітників рекрутери знаходять оперативно, надають більше інформації про ринок праці, побажання кандидатів, їх мотивацію. Весь процес відбувається швидше, ніж при самостійному пошуку, не витрачається час і нерви на невідповідних кандидатів, відбувається відсів неякісних фахівців.

Пошук фахівців за допомогою рекрутингового агентства ЦСБ «Олександрія» буде корисний для керівників, які цінують свій час, потребують кваліфікованих фахівців в стислі терміни. Це можуть бути будівельні, виробничі компанії, торгові організації.

Рекомендую партнерам для пошуку потрібних співробітників рекрутингову компанію ЦСБ «Олександрія»