ФАРМАЦЕВТ В ОФІС / МЕНЕДЖЕР ІЗ СУПРОВОДУ КЛІЄНТІВ (ЗАКРИТА)

Наша компанія великий вітчизняний постачальник медичних витратних матеріалів. Працюємо з медичними та лікувальні заклади бюджетними та приватними, лікарнями, клініками, прилікарняними аптеками, оптовиками, субдистриб’юторами та ін.

У відділ по роботі з клієнтами потрібен Фармацевт в офіс / Менеджер із супроводу клієнтів.

Що очікуємо:

  • Освіта у сфері медицини / фармацевтики / біології. ОР з товарами мед.призначення. Знання 1С. Комунікабельність, стресостійкість, уважність, ініціативність, організованість.

Що будете робити:

  • Робота в офісі : Супроводжувати існуючих  клієнтів, приймати та оформлювати замовлення, вести документообіг (договори, рахунки, акти звірки, накладні), контролювати дебіторську заборгованість, звітність.

Що отримаєте:

  • Стабільну та надійну роботу у великій компанії – лідер на ринку постачання медичних витратних матеріалів. Нам 26 років. Головний офіс у Києві. Також є представництва у регіонах. Ми активно працюємо і у воєнний час, і в карантин. Е склади з продукцією, тому клієнти завжди своєчасно отримують свої замовлення. Наші співробітники успішно працюють в компанії 5 і більше років.
  • Пн-пт з 8.30 до 17 або з 9 до 18.  Офіційне оформлення з 1-го робочого дня. Вся заробітна плата біла. Оплачується відпустка та л/л, медичні консультації, додаткові дні до відпустки. Доброзичливле ставленні та підтримка колективу і керівництва. Тренінги, майстер-класи, семінари, корпоративи.
  • ЗП на випробувальний термін ставка вже на руки 16000 грн, на постійну роботу ставка на руки 18000 грн + бонуси квартальні / річні = 23000 грн

Подзвони або відправ відгук!! zhannapersonal@gmail.com, 095−825−60−86, 067−576−11−04 Жанна