МЕНЕДЖЕР ПО РОБОТІ З КЛІЄНТАМИ / ОПЕРАТОР 1С СКЛАД (ЗАКРИТА)

На оптову базу продуктів харчування (заморожена риба, бакалія, консервовані овочі)  потрібен Менеджер по роботі з клієнтами / Оператор 1С склад.

Про нас: Ми успішна, стабільна, надійна компанія. Працюємо на ринку понад 25 років. Є напрацьована база оптових клієнтів, які постійно купують нашу продукцію. Робота у нас є круглий рік. Ми активно працюємо і під час карантину, і у воєнний час.

Ми цінуємо та любимо свій персонал, тому багато співробітників працюють у компанії 4–5–10  і більше років.

Що очікуємо: Досвід роботи з клієнтами, знання 1С, навички ведення складського обліку, відповідальність, працьовитість, комунікабельність, активність, позитивний настрій.

Що будете робити:

  • Робота в офісі – обробка заявок клієнтів, консультації клієнтів з асортименту, підготовка накладних у 1С, звірка зі складом, ведення складського обліку. Замовлення збирає вантажник-комплектувальник.

Ми пропонуємо:

  • Сучасний, гарний офіс, є кімната відпочинку та прийому їжі. Є опалення, кондиціонер, тому в офісі взимку тепло та влітку прохолодно. Є безкоштовне харчування, видаємо рибні пайки 2 рази на місяць та продуктові набори до свят.
  • Місце роботи – метро Масельського. Графік роботи – пн-пт з 7 до 16ч, сб – мигалка з 7 до 15. Соцпакет – офіційне оформлення, оплачувана відпустка та лікарняні листи.
  • ЗП старт 15000 грн, з подальшим підвищенням.

Подзвони або відправ відгук!! zhannapersonal@gmail.com, 095−825−60−86, 067−576−11−04 Жанна