МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ НА ЕКСПОРТ / МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ ЗЕД (ЗАКРИТА)

Потрібен Менеджер з продажу на експорт / Менеджер з продажу ЗЕД.

Про нас: Ми виробнича компанія. Випускаємо торгове обладнання – стелажі, вішалки та інше для магазинів, бутіків, торгових центрів словом для рітейлу.

Зараз розвиваємо експортні продажі та націлені завоювати ринок Чехії.

Ми маємо дружный згуртований колектив. Ми як одна велика родина. Завжди готові вислухати, допомогти, підказати, підтримати. Є диспетчерський та конструкторський відділ, які сприятимуть Вам у досягненні поставлених цілей. Вони допоможуть розробити рекламні матеріали та комерційну пропозицію під потреби замовника, організувати додаткові послуги з монтажу, проконтролювати виробництво, оформити замовлення та інше.

З усіх питань ви безпосередньо спілкуватиметеся з директором-власником, який займається експортними продажами.

Що очікуємо:

  • ВО, Досвід успішних активних продажів у сфері В2В до країн Європи, знання англійської мови, вміння встановити контакт, підтримати розмову, слухати та чути клієнта, відкритість, комунікабельність, грамотність.

Що будете робити: вивчити продукцію, познайомитися з виробництвом та під керівництвом наставника розпочати пошук клієнтів у Чехії, робити дзвінки, виявляти потреби, вести клієнтів, організовувати презентації, надсилати комерційні пропозиції, підписувати договори, контролювати їх виконання, брати участь у тендерах, виставках, конференціях .

Що пропонуємо:

  • Роботу у стабільній надійній компанії. Ми на ринку 20 років. Наш девіз – порядність по відношенню до співробітників та клієнтів. Ми обіцяємо та робимо!!
  • Графік роботи пн-пт з 9 до 18. офіційне оформлення, соцпакет.
  • Формат роботи – віддалений. Якщо ви перебуваєте в Чехії, і вам потрібний для переговорів офіс, готові орендувати приміщення.
  • Кар’єрне зростання – керівник експортних продажів.
  • ЗП ставка 25000 – 30000 грн. + бонуси = від 60000 грн. і вище.

Подзвони або відправ відгук!! zhannapersonal@gmail.com, 095−825−60−86, 067−576−11−04 Жанна