КОНСУЛЬТАНТ-АНАЛІТИК 1С – ВИРОБНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ (ВАКАНСІЯ ЗАКРИТА)

У велику системну виробничо-торгівельну компанію (продукти харчування) у зв’язку з розширенням потрібен Аналітик – Консультант 1С.

Шукаємо спеціаліста на повну зайнятість в офіс. У нас є IT-відділ, який успішно справляється з поточними завданнями. Новий співробітник потрібен у зв’язку з розширенням та постановкою нових завдань з автоматизації обліку.

Вимоги: ВО та аналогічний ОР, знає типові рішення 1С Підприємство 1С 7.7 та 8.2 УПП, УТП, ЗУП, основи бух обліку та ЗП. Наявність сертифікату – вітається.

Що належить робити: зібрати вимоги, проаналізувати бізнес-процеси, сформувати пропозиції як реалізувати поставлене завдання з автоматизації обліку, поставити завдання програмісту 1С, проконтролювати, протестувати, виправити помилки, навчити та проконсультувати користувачів за системою обліку.

Що пропонуємо:

  • Постійну роботу у стабільній, надійній компанії!! Наші співробітники працюють у компанії 4, 5, 6 та більше років. У нас дружний колектив та доброзичливе керівництво. У нас нові та поточні цікаві завдання та проекти.
  • Графік роботи – пн-пт з 8 до 17 год. Офіційне оформлення. Соцпакет, оплачуємо лікарняний, відпустку.
  • До нас зручно добиратися. У нас налагоджена швидка та зручна безкоштовна доставка корпоративним транспортом з різних частин Харкова – Олексіївка, пл.Повстання, Салтівка, ТРК України, Нові Будинки, ХТЗ, Пролетарська.
  • ЗП 30000 грн.

Надішліть резюме zhannapersonal@gmail.com або зателефонуйте 095-825-60-86067-576-11-04 Жанна