ДИСПЕТЧЕР-ЛОГІСТ (ЗАКРИТА)

У Київський офіс американської логістичної компанії потрібний Диспетчер логіст.

Напрям Expedite бізнес юсу дрібні вантажоперевезення до 5000 фаундів / 10 палет У нас величезний багаторічний досвід роботи та сотні задоволених клієнтів. Працюємо по Північній Америці (49 штатів США + Канада). У зв’язку з розширенням офісу шукаємо у свою дружню молодіжну команду Диспетчера з досвідом роботи в аналогічній сфері.

Що очікуємо:

  • Володіння англійською мовою – рівень В2 та вище. Досвід роботи диспетчером від півроку, Вміння знаходити клієнтів. Якщо у Вас є своя клієнтська база – це буде чудовим бонусом у роботі!!

Що будете робити протягом дня: пошук клієнтів, бронювання вантажів, супровід вантажу в дорозі.

Що пропонуємо:·

  • Роботу у стабільній успішній компанії. Ми на ринку з 2006р. У нас найвищий відсоток за угодами!·       Сучасний офіс сразу біля метро. Якщо ти з іншого міста і хочеш жити в столиці, ми допоможемо тобі переїхати і підтримаємо на перших порах.
  • У нас у компанії можна все – зростання кар’єрне, професійне, матеріальне. Можливість переїхати з сім’єю до США та успішно там працевлаштуватися.
  • Графік роботи – офіс із 15.00 до 23.00.
  • Оформлення та зп детально обговорюються на співбесіді та залежать від твого досвіду та навичок. Наші менеджери заробляють 4000 -10000 у.о.

Подзвони або відправ відгук!! zhannapersonal@gmail.com, 095−825−60−86, 067−576−11−04 Жанна