Секрет успішного підбору персоналу

Раніше я вже неодноразово говорила, що дуже люблю свою роботу!! Готова повторювати це знову і знову!! Для мене це не просто робота. Це хобі, нові знайомства, високий дохід, можливість допомогти керівникам знайти потрібного спеціаліста, а кандидатам улюблену роботу. Можливість покращити життя довкола. Адже коли люди займаються улюбленою справою, то результати збільшуються в рази. Моя робота мене надихає, просуває, розвиває, приносить матеріальне, професійне, емоційне задоволення. Одним словом, це КАЙФ!! Та не все виходить на ура, є складнощі. Але можу сказати абсолютно точно, що складності переборні.

Всі Замовники для мене улюблені незалежно скільки часу ми з ними працюємо. Коли керівник каже: “Завдяки вам наша компанія росте і процвітає!”, ці слова дорогого коштують!! Повірте!

Працюю в рекрутинговій компанії Алевтини Ламах (ЦСБ «Александрия») 12 років. З них 7 років веду Замовника, який займається медичними витратними матеріалами. Компанія працює з медиками та постачає продукцію до медичних закладів усіх форм власності, лікарняні аптеки, а також взаємодіє з оптовиками, дистриб’юторами, субдистриб’юторами по всій території України – Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Миколаїв, Херсон, Львів, Луцьк, Івано-Франківськ , Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Вінниця, Запоріжжя, Кропивницький, Кривий Ріг, Полтава, Кременчук, Суми. Також компанія має свою мережу роздрібних магазинів.

За 7 років співробітництва були закриті такі позиції як: торгові медичні представники Харків, Дніпро, Київ, Суми, Одеса, Полтава, Миколаїв, Івано-Франківськ, Кременчук, Кропивницький, регіональні торгові медичні представники = керівники філій, менеджери по роботі з клієнтами, менеджер з продажу медичного одягу, менеджер тендерного відділу, спеціаліст з маркетингу та реклами, бізнес-юніт менеджер, офіс-менеджер, адміністратор інтернет-магазину, менеджер з продажу медвитратників для хірургії, спеціаліст відділу закупівель та просування, продавці-консультанти в магазин товарів медичного призначення та ін.

У чому секрет успіху нашого багаторічного співробітництва. Чому виходить.

  • Замовник – надійний партнер!! Це системна компанія, в якій вибудовано програму розгляду кандидатів, входження новачка на посаду та адаптацію на новому місці.
  • Є чіткі вимоги до вакансій.
  • Ми чуємо один одного, керівництво швидко розглядає кандидатів та дає зворотний зв’язок, що сподобалося, не сподобалося у кандидаті. Це дозволяє гнучко реагувати на ситуацію на ринку праці та знаходити саме тих, хто нам потрібен.
  • Компанія цікава на вході для претендентів.

Ви шукаєте фахівців у сфері медицини? Зверніться до нас! Разом ми складемо портрет ідеального кандидата та знайдемо того фахівця, який принесе вам максимальну користь!

З повагою, рекрутер Жанна Десятник.

Введите ваш e-mail в форму ниже
и раз в месяц мы будем присылать
полезный контент на почту. Без рекламы.