Переманити або виростити свого?

Керівники іноді задають нам питання про те, чи зможемо ми переманити кандидата від конкурентів до них на роботу. Спілкуючись з власником далі, дізнаєшся, що до нього кандидати приходять, він їх вчить, а вони йдуть. Ось і подумав про те, навіщо ж вчити, якщо можна готового кандидата взяти собі на роботу.
«Плюси» такого рішення видно «неозброєним поглядом»: і кандидат вже знає специфіку, і може клієнтів з собою взяти, і результат повинен бути в рази швидше.
З «мінусів» – сумніви керівника: «а якщо у нього все добре « там », то навіщо я йому?», Або ще більш цікаві: «а чи не вийде так і з моєї клієнтською базою?».
Коли Ви все-таки зважилися на цю схему підбору, потрібно продумати які умови Ви готові запропонувати таким кандидатам. Найпоширеніша помилка, яку ми зустрічаємо у керівників, це пропонувати стандартні умови ринку праці або дати трохи вище відсоток, мотивуючи це тим, що вони зможуть заробити швидше і більше. А якщо вони не зароблять швидше і більше – то вони і потрібні такі. В результаті: втрачений час і +1 до життєвого досвіду.

Якщо Ви дійсно хочете висмикнути кандидата з «своєї специфіки», пам’ятайте про декілька «правил»:

  • це він потрібен Вам, йому і так добре у себе. Тому пропонуємо ті умови, які цікаві кандидату і зрозумілі керівнику;
  • на співбесіді ви не відбираєте кандидатів (їх в принципі може бути лише кілька людей, які вже апріорі цікаві Вам), ви робите таку презентацію, від якої вони «не зможуть відмовитися» (тільки дозволені методи);
  • ви не чекаєте чудес, а керуєте цим співробітником також, як і іншими.

Звичайно, є й інша схема знаходження кандидата з потрібним досвідом. Коли керівник не готовий до вищеперелічених дій, ми пропонуємо знайти співробітника з аналогічним досвідом, який вже знаходиться в пошуку роботи. Ми чітко обговорюємо, з яким досвідом повинен бути кандидат, які завдання має вирішити і інші важливим моменти. Далі представляємо кандидатів за затвердженими критеріями в стислі терміни.
Рекрутингова компанія ЦСБ «Олександрія» бажає Вам успішного пошуку «свого» кандидата!

Введіть ваш e-mail в форму нижче
і раз на місяць ми будемо надсилати
корисний контент на пошту. Без реклами.