Як скласти текст вакансії

Всі знають, що під час підбору персоналу для пошуку того чи іншого фахівця потрібно скласти унікальний текст вакансії. Завдання – зацікавити своєю пропозицією кандидата з потрібними параметрами. Він побачить наше оголошення, відгукнеться і надішле саме своє резюме.

Про те, як скласти такий текст в інтернеті, дуже багато рекомендацій. Ви зможете знайти і без нас.

Ми хочемо зупинитися на тому, що робити і як залучити спеціаліста, якщо текст вакансії не спрацював.

Тобто, ваша вакансія практично не дала відгуків, а якщо на неї і відгукуються, то це не ті кандидати, які вам потрібні.
Ділимося, що ми робимо в цій ситуації.

Це історія вакансії інженера-електрика. Протягом 2-3 днів відгуків взагалі не було. Рекрутер на власний розсуд вносила коригування в текст вакансії, але нічого не спрацьовувало. Вирішили знайти активним пошуком резюме з бази джобсайтів, що підходять за нашими параметрами.

Треба було зрозуміти, що насправді залучає таких фахівців. Дзвонимо, дізнаємося, які пропозиції розглядають, на що звертають увагу при виборі. Потім вони ставлять питання рекрутеру щодо нашої вакансії.

І ось тут було найцікавіше.

Рекрутер помітила, що більшість претендентів поставили те саме питання: чи є зараз на підприємстві такий фахівець і чи буде у нього можливість ввести новачка в курс справи. Чому саме таке питання виникло у більшості здобувачів інженерів-електриків, ми не уточнювали.

Але це спрацювало. Ми доповнили текст вакансії потрібними формулюваннями, виходячи з питань претендентів, а не зі своїх припущень і результат нас здивував. Протягом дня надійшло чотири резюме від фахівців з потрібним досвідом. З усіма рекрутер провела співбесіду. Надала двох на розгляд керівнику.
Одного з них одразу запросили на роботу. І ми закрили вакансію за тиждень.

Тут нам допомогло спілкування з потенційно ідеальними кандидатами та уважне слухання. Так ми зрозуміли, що їх непокоїть і що важливо їм на вході. Доповнили це у текст вакансії та отримали результат.

За 16 років успішної діяльності в нашій рекрутинговій агенції накопичилося дуже багато таких результативних прийомів, тому, якщо потрібно знайти рішення, пишіть, і ми разом знайдемо рішення вашого питання!

Введите ваш e-mail в форму ниже
и раз в месяц мы будем присылать
полезный контент на почту. Без рекламы.