Чому замовник незадоволений кандидатами

Підбір персоналу, а саме кожного окремого фахівця, – це новий проект. На жаль, співпраця у проекті не завжди може подобатися замовнику. У свою чергу, ми, HR-агентство, теж не завжди можемо допомогти замовнику захистити його від складнощів. Для цього потрібна готовність керівника до змін.

Приклад недавньої ситуації. Власник каже, що кандидати, котрих надає рекрутер, йому не підходять. Уточнили ситуацію та отримали відповідь:
1. Кандидат хороший, я б сказав, найкращий із усіх, але незрозуміло, скільки часу він у мене пропрацює. Адже його родина на окупованій території.
2. Кандидат має необхідний досвід роботи, але йому лише 26 років. Що він може знати у такому віці?!
3. Кандидат мені сподобався з резюме, але на співбесіді при відповіді на питання технічного характеру забарився.

ЯК ПОКРАЩИТИ РЕЗКЛЬТАТ ПРИ ПІДБОРІ КАДРІВ

Саме сумніви керівника щодо кандидатів перекривають рух до результату. У такому разі краще розібратися в ситуації або змінити ставлення до неї. Тоді буде більше ясності.

1. Поставити претенденту відкрите питання, наприклад: «Що може вплинути на звільнення з роботи?». Слухати уважно відповідь, дивитися на його реакцію. Тоді з’явиться більше ясності для ухвалення рішення. Інакше сумніви можуть бути властиві до будь-якій ситуації і до будь-якого кандидата.
2. Зробити апгрейд думок та перестати чекати негативного сценарію від нового співробітника.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

За нашою схемою роботи ми за 3-5 ключовими параметрами оцінюємо ефективність кандидата. І на підставі цієї оцінки пропонуємо замовнику 2-3 кандидатів, які зможуть виконати поставлені завдання. Така схема дозволяє знайти корисних кандидатів для розвитку компанії.
Дійте сміливо та рішуче до результату!)

Як сказав Ніцше: “Якщо ви вирішили діяти, закрийте двері для сумнівів”.

У вас є питання? Пишіть! Телефонуйте! Ми завжди відкриті для співпраці!

Введите ваш e-mail в форму ниже
и раз в месяц мы будем присылать
полезный контент на почту. Без рекламы.