Чому до компанії знову приходять “не ті” співробітники

За 16 років роботи нашої рекрутингової агенції ми провели багато аудитів поточної ситуації замовників у підборі персоналу. І найчастіше успіх у рекрутингу відсутній через неправильні кроки на основі переконань, що склалися. Щоб знаходити потрібних спеціалістів у термін, причому без зливу сил і грошей, треба почати діяти інакше. Тоді діяльність стане результативнішою та приємнішою.

Частина керівників, як і раніше, вважають, що треба знайти найвідповідальнішого, обов’язкового, чесного — а все інше вже в руках самого співробітника. З такими переконаннями ситуація точно буде незмінною.

ЯКІ КРОКИ ПОТРІБНО ЗРОБИТИ, ЩОБ ШВИДКО ПОБАЧИТИ РЕЗУЛЬТАТ

Крок №1 – Поставтеся до цього кроку ґрунтовно. Сформуйте портрет потрібного спеціаліста та параметри оцінки «правильної бджоли». Без них керівник на посаду співробітника представляє “другого себе”, на початку кар’єри або “другого себе” при вирішенні складних завдань. Ґрунтовний підхід до складання портрета корисного кандидата скорочує витрати і фінансові, і емоційні. За розрахунками керівників вони заощаджують близько 10 000 доларів на рік плюс ще час та емоційні сили.

Крок №2 – Здійснюйте пошук та оцінку персоналу за виділеними параметрами. Для цього підготуйте: текст вакансії, скрипт телефонного інтерв’ю, алгоритм структурованої співбесіди. І обов’язково зробіть вибір на користь тих кандидатів, які відповідають виділеним параметрам, а не тим, хто сподобається.

Крок №3 – Ще до виходу на роботу новачка пропишіть його «Шлях героя». Що йому потрібно буде зробити, щоби вийти на заплановані показники. Яку і в який день необхідно йому надати інформацію, щоб він одразу не потонув у її достатку. Спроектуйте модель взаємодії з урахуванням своїх можливостей та максимальної користі для співробітника.

На перший погляд, все просто і зрозуміло. Але теорія – не є практика. Важливо продумати, проаналізувати, прописати на папері кожен крок, і чітко дотримуватися своїх установок, не сумніваючись, не боячись упустити потрібного кандидата, просто йти вперед! Тоді бажання, залучення, інтерес зростають, а шлях стає легким та результативним.

Думайте самі, вирішуйте самі, чи потрібно зараз почати розвивати бізнес за допомогою персоналу – вибір за вами!

При цьому пам’ятайте, що не можна масштабувати бізнес без створеного Dream Team.

Введите ваш e-mail в форму ниже
и раз в месяц мы будем присылать
полезный контент на почту. Без рекламы.