Структурована співбесіда. Що це?

Одним з важливих етапів рекрутингу є проведення особистої співбесіди з кандидатом. Чому співбесіда має бути структурованою?

Слово «структура» утворено від латинського слова structura – будова, розташування, лад, і позначає сукупність стійких зв’язків об’єкта, що забезпечують збереження його основних властивостей. «До чого тут співбесіда?» – запитаєте Ви.

З досвіду нашого рекрутингового агентства Олександрія виділяємо кілька важливих моментів структурованої співбесіди, позитивно впливаючих на прийняття рішення по кандидату:

  • Задаючи план кандидату за тривалістю і самому алгоритму співбесіди, Ви розташовуєте до себе співрозмовника. Він знає чого очікувати і спокійно розповідає про свої професійні та особисті якості.
  • Важливо задавати всім претендентам однакові питання і обов’язково письмово фіксувати відповіді. Так у Вас буде порівняння по кожному кандидату, і Ви будете бачити, хто слабший, а хто сильніший в певному питанні.
  • Обов’язково поставте запитання про те, що важливо кандидату в майбутній роботі. Потім використовуйте його ж фрази, щоб розповісти про переваги роботи у Вас.
  • Коли робите презентацію компанії, стежте, щоб не було монологу, задавайте кандидатам короткі питання: «Що скажете?», «Як Вам?» і т.д.

В результаті структурованої співбесіди Ви зможете проаналізувати і порівняти кожного кандидата і вибрати найбільш гідного для Ваших завдань.

Зі свого боку, наше агентство з підбору персоналу ЦСБ «Олександрія» завжди готове надати Вам якісні послуги з пошуку, підбору та оцінки персоналу, а також консультації експертів-рекрутерів в разі самостійного пошуку співробітників!

УСПІХІВ ВАШОМУ БІЗНЕСУ!

Введите ваш e-mail в форму ниже
и раз в месяц мы будем присылать
полезный контент на почту. Без рекламы.