Потрібен головний бухгалтер? Читайте, як отримати надійного фахівця

Підбір фахівця, котрий займає керівну посаду, має багато аспектів, так як крім професійних якостей, важливим є момент ефективної комунікації з усіма підрозділами компанії. Серед керівних посад вакансія «Головний бухгалтер» є лідером успішного працевлаштування таких фахівців для замовників нашого кадрового агентства.

ЯКІ ВИГОДИ ВИ ОТРИМАЄТЕ З НАМИ

  • Результат у короткий термін. Вашу вакансію закриватиме рекрутер з досвідом успішного працевлаштування головного бухгалтера в 30+ компаній, що дозволить Вам уже в перший тиждень співпраці отримати перших кандидатів та аналіз конкурентоспроможності пропозиції на ринку праці.
  • Економія часу. Ви не витрачатимете час на вивчення десятків резюме, відбір відповідних кандидатів, проведення первинних телефонних інтерв’ю та співбесід. Понад 50% Вашого робочого часу буде звільнено для вирішення інших важливих завдань компанії.
  • Головного бухгалтера, що підходить саме для Вашої компанії. Наш рекрутер перед тим, як розпочати роботу з вакансії, разом із Вами складе профіль кандидата, за результатами якого будуть виведені потрібні критерії відбору. Таким чином, підбір фахівців здійснюватиметься не лише за узгодженими професійними навичками, а також за особистими якостями, які дозволять ефективно взаємодіяти з усіма підрозділами компанії та виконувати поставлені завдання.
  • Гарантію. У перший місяць роботи головного бухгалтера рекрутер буде на зв’язку з Вами, щоб супроводжувати процес адаптації нового співробітника. Цей алгоритм комунікацій керівника та підлеглого складається з питань, які важливо обговорити наприкінці першого дня, тижня, місяця роботи. Успішна комунікація у перший місяць роботи є гарантією довгої роботи нового співробітника в компанії.

Якщо Ви бажаєте довірити важливу ділянку роботи з підбору персоналу професіоналам, наше агентство ЦСБ «Александрия» завжди готове надати Вам якісні послуги. В результаті Ви отримаєте спеціаліста, з яким буде надійно, комфортно та спокійно розвивати бізнес.

УСПІХІВ ВАШОМУ БІЗНЕСУ!

Введите ваш e-mail в форму ниже
и раз в месяц мы будем присылать
полезный контент на почту. Без рекламы.